Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sharon Luvadwa

7. 11. 2006

"Adopce afrických dětí
Projekt pomoci na dálku
Sharon Luvadwa
Dívka, 12 let

Bydliště: Hamisi, Kisumu
Země: Keňa

Matka: Phanice Muhonja, nar.1962, v domácnosti
Otec: Herman Kisanya, nar.1959

Popis situace: Sharon pochází z početné rodiny s pěti dětmi. Rodina je závislá na příjmu otce, který však nemá stálé zaměstnání a tak děti nemohou chodit pravidelně do školy."

(převzato ze stránek Centra Narovinu)

Sharon jsme adoptovaly, když jí bylo šest let. Letos je to již šestý rok, kdy jí přispíváme na školné. Díky tomu chodí pravidelně do školy a má tudíž lepší vyhlídky na budoucnost. Pravidelně nám chodí její vysvědčení, dopisy a fotky. Dostáváme dopisy i od tatínka Sharon, kde nám moc děkuje za to, že Sharon může studovat. I my máme možnost jí posílat dopisy. Ví, že na podporu jejího vzdělání pořádáme v Praze několikrát do roka koncerty, kde se setkává mnoho lidí, aby pomohli dobré věci a zároveň se dobře pobavili. Když se koncert mimořádně vyvede - máme možnost Sharon připlatit i zdravotní pojištění. Jsme rády, že společně s Vámi můžeme pomáhat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jojojo

(kamila, 9. 11. 2006 17:19)

Ty jo, já na tu přezdívku úplně zapoměla!!!!No Ty jo....hehehe,rendlík,to je pěknééé:-)Víš co, m ě zarazilo,že se otec ,matka i dcera každej jmenuje jinak..nebo to nejsou jejich příjmení?možná ne.....já nevim...

a už sme jí daly přezdívku

(ida, 7. 11. 2006 16:27)

je to rendlík :-) no neřikejte že nevypadá jako takovej ten modrej kastrůlek s ušima