Jdi na obsah Jdi na menu
 


KAMILA

12. 3. 2008

ObrazekKAMILA

Přátelé o ní říkají:

-Detail: To je taky bláznivá holka.

- Ida: Zakladatelka benefitů, moje já a Ludvík a tak podobně...jak jsme si mezi sebou říkaly. Byl to Kamilky nápad adoptovat si Sharon a přádat benefity. Ona je matka č.1:-) Známe se pár let a podnikly jsme spolu tisíce výletů ať už do Polska, Berlína nebo po festech ČR. Největší její úchylkou jsou Pardubice. Taky jsme tam jeden čas jezdily na víkendy a spaly v parku, nebo vůbec. Občas jsme zapomněly, že Kam musí ráno do práce a pak jsme se zoufale - bez peněz a v noci sanžily dostat do Prahy včas. No prostě bezstarostná cestovatelská léta.

- Socan: To je taková křehká dívka. Celý to byl její nápad, tak pozor! Ne benefitu jí potkáte tančící s panákem v ruce. Vezměte jí ho!

- Marťa: Blázínek, kamarádka taky rádka.

- Vesna: Malá opilá tančící víla. Víla, která tančí za štěstím a lepším životem, ale většinou tam tančí s lahví alkoholu v ruce.

- Maru: Kamarádka. Citově zmatená bytost.

- Pac: Ida, Vesna a Kamilka... ty to vše (a pokaždé) s/zpískaly, myslím tím vymyslely, adoptovaly, zařídily, pozvaly, uspořádaly, třeba i nedotáhly, ale hlavně se každá svou měrou angažovala za dobrou věc.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář