Jdi na obsah Jdi na menu
 


DETAIL

12. 3. 2008

DETAIL

Přátelé o něm říkají:Obrazek

-Kam: Osobnost. Znám ho už léta a je to člověk, který mě toho hodně naučil. Bez něho by žádný benefit nefungoval. Za úspěchy našich festů vděčíme hodně jemu. I na poslední chvíli je schopen sehnat aparaturu a neztrácí hlavu. Je to prostě No.1 a hlavně kámoš.

-Ida: Detail je kámoš, kterej jak už řekla Kamila moc pomáhá s každým benefitem. Bez něho by asi nikdy nebyla aparatura. Je to magor, kterej všechno rozebírá do detajlů. Nikdy ale nenechá nikoho ve štychu. Možná proto jeho byt funguje jako squat společenstva krále Jiřího. Je to fajn kámoš.

-Socan: Zachraňuje aparaturu na poslední chvíli. Kouří Casablancu. Pije pivo. Je to EXOT. Mám ho rád. Je mu 14 let a je to pankáč.

-Marťa: Člověk bez kterýho by kalba nebyla kalbou, za ty roky, co ho znám se vůbec nezměnil a to je dobře. Je to kamarád.

-Vesna: Vždycky, když ho potkám, tak mi zvedne náladu. Poreferuje Vám o tom, co měl k snídani, kolik hodin hrál na basu, co bude dělat zejtra a co za tejden. Přítel do nepohody i pohody.

-Maru: Prostě Detail. S každým se kamarádí, dveře u něho jsou vždy otevřené. Kytara, tráva a párky - takhle si ho pamatuju.

-Pac: Detail, to je ten člověk, díky kterýmu se vždycky hraje.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář